Est Lv
Otsing
SisukaartSitemap
Autojuhile
Paadijuhile
Autoekspert
Autoekspert

 

Uudiste arhiiv

Prind

AIR DRY - korduvkasutusega niiskusekoguja

23.02.2015

Air Dry on ideaalne vahend liigse niiskuse ja ebameeldiva lõhna eemaldamiseks autodest, haagissuvilatest ja paatidest. Teised tüüpilised kohad kasutamiseks on nt suvilad, garaa˛id ja keldrid.
 


Võitlus halva siseõhuga

Sise- ja välistemperatuuride vahe tõttu kondenseerub niiskus külmadele klaasidele ja vihmaperioodil kantakse jalanõudega salongi vett, mis kipub tekstiilist põrandakatetesse imenduma. Tekib niiske kiht, mis moodustab hallitusele, seentele ja bakteritele sobiva keskkonna. Sellise koloonia tekkest annab kõigepealt märku autosalongile ebatüüpiline lõhn. See lõhn võib varieeruda niiskest "keldri haisust" kuni terava pesemata sokkide lõhnani.airdry

Air Dry neelab autointerjööri õhust niiskust nagu magnet, takistades rooste, seene ja hallitusplekkide tekkimist ning hoides ära kahju elektroonilistele süsteemidele.

Lisaks hoiab Air Dry ära ka soovimatud lõhnad ja loob sel moel meeldiva sisekliima. Niiskus salvestub graanulikotti loomulikul viisil kui suhteline õhuniiskus on üle 60% ja vabaneb tagasi õhku, kui see on kuiv.

Air Dry reageerib neelates pidevalt liigset vett õhust. Aknad lähevad selgeks mõne aja pärast või akende uduseks minemine jääb üldse ära. Air Dry suudab imada kuni 600 g vett. Air Dry efekti kestvus sõltub suhtelise õhuniiskuse, temperatuuri ja sõiduki interjööri suurusest. Air Dry on üldiselt efektiivne 2- 4 kuud alates kasutamisest, peale mida on tarvis see kuivatada või asendada.

Air Dry kott koosneb kangast ülaosas, mis muutub niiskeks ja fooliumist allosas, mis takistab niiskuse väljumist kotist. Air Dry on lõhnatu.

Air Dry on:

  • korduvkasutatav, ei vaja asendamist või täitmist
  • regenereeruv, kuivatatakse soojusallika nt radiaatori peal
  • lõhnatu
  • tolmuvaba
  • ei määri ega lekita vett
  • võimalik kasutada varjatud kohas

Niiskusekoguja kasutamine

Air Dry aktiveeritakse eemaldades välimine kilekott. Neelates niiskust, muutub ülaosa kangas niiskeks. Küllastuse piirmäär 1,6 kg on võimalik määrata kaalumise teel (kuivana peaks Air Dry kaaluma u 1,15 kg).

Air Dry korduvkasutamine

Air Dry’d saab kuivatada radiaatoril taaskasutamiseks. Air Dry vabastab kogunenud niiskuse ajapikku tagasi õhku, mis võib võtta päevi või nädalaid sõltuvalt küllastumise tasemest ja küttest. Soovitame regenereerimise ajal kasutada teist Air Dry’d - ühte kasutada niiskuse eemaldamiseks autos samal ajal kui teine regenereerub kütteseadmel.

Toode sisaldab soola - Vältida silma sattumist.

Tootekood: TM-604030

Hind: 12,90 €

 « Tagasi

AS K.G. Knutsson, Saeveski 12, 11214, Tallinn
by HansaNet