Est Lv
Otsing
SisukaartSitemap
Autojuhile
Paadijuhile
Autoekspert
Autoekspert

 

Uudiste arhiiv

Prind

Sonax vahad on Tehnikamaailma testivõitjad

30.08.2016

Autovahad SONAX XTREME Cleaner + Wax 3 ja SONAX Xtreme Brilliant Wax 1 saavutasid ajakirja Tehnikamaailm septembrikuu numbri vahade testis parima tulemuse.
 

Sonax autovahad SONAX XTREME Cleaner + Wax 3 ja SONAX Xtreme Brilliant Wax 1 osalesid Tehnikamaailma autovahade testis ja saavutasid kõrgeima hinnangu: "Väga tubli komplekt autokosmeetikat. Lihtne kasutada, puhastab hästi, läige säilib kaua. Polegi midagi ette heita. "

SONAX XTREME kvaliteetsete vahadega on auto vahatamine kiire ja lihtne. Vaha abil saad lisaks särale ka kestva kaitse oma auto värvkattele. Parima tulemuse saavutamiseks tuleks valida vaha auto värvipinna seisukorra järgi. Samuti tasub hankida kvaliteetsed vahendid vaha pealekandmiseks - unustage vanad T-särgid! SONAX vaha pealekandmis-svammi ja kvaliteetset SONAX mikrokiud-poleerimislappi kasutades veendute, et vahatamine on lihtne ja lõpptulemus on selline, nagu ootasid.

Oktoobri lõpuni on Sonax komplekt , mis sisaldab peale vahade ka svammi ja mikrokiud-lappi, Autoekspert kauplustes saadaval soodushinnaga 16,90 (tavahind 22,80).« Tagasi

AS K.G. Knutsson, Saeveski 12, 11214, Tallinn
by HansaNet