Est Lv
Otsing
SisukaartSitemap
Autojuhile
Paadijuhile
Autoekspert
Autoekspert

 

Uudiste arhiiv

Prind

Kõigi aegade parim sportiste

23.04.2012

Recaro Pro Racer Ultima.
 
Nüüd on Recaro turule toonud uue võidusõiduistme Recaro Pro Racer Ultima.
 
See iste on täiuslik lahendus kõige ambitsioonikamatele juhtidele, omades FIA homologatsiooni. WRC-s (World Rallye Championship) on FIA homologatsioonile 8862-2009 (Advanced Racing Seats) vastavad istmed kohustuslikud.
 
Testi tulemused näitasid, et Pro Racer Ultima iste talub enam kui 30 kN koormust (umbes kolm tonni) olles samal ajal äärmiselt kerge kaaludes vaid ~ 9,7 kg. 
 
Saksamaa esmaklassilise tootja võidusõiduistmete ergonoomika on samuti unikaalne. Vahetatavad pehmenduspadjad garanteerivad võidusõitjale individuaalse, optimaalse seade ja täiusliku mugavuse. Peale turvalisuse on ergonoomika võidusõiduistme üks peamisi kvaliteedi tunnuseid, võimaldades suurt koormust saavat lülisammast vigastusteta edasi töötada peale pikki võidusõidu kilomeetreid.
 
 
Recaro on olnud üle 40 aasta motospordi tehnilise ala liider. Recaro edu aluseks motospordis on professionaalsed võidusõiduistmed, mida iseloomustab tehniline kvaliteet. Täna on istmed  turvalisemad ja ergonoomilisemad kui ei kunagi varem.
 
Ülikerged komponendid, võimas mootor, sportlik veermik koos ülijäiga vedrustusega ja ülima haarduvusega rehvid: kõik need võidusõiduauto osad on viimistletud selliselt, et sõita kõigi füüsikaseaduste piiril. Auto salongis on tunda kõike seda väga vahetult: tohutult suur külgkiirendus, vibratsioon, tugevad löögid – ja seda kõike mitmeid tunde terve võidusõidu vältel. Võidusõitja peab sellistele ekstreemsetele tingimustele vastu vaid heas võidusõiduistmes. Juba aastaid on paljude võidusõidusarjade võidusõitjad usaldanud Recaro võidusõiduistmeid.
 
Recarol on laitmatu maine motospordis tänu järjepidevale arengule, mis on kestnud aastakümneid. Recaro on olnud innovaatiline liider tehnoloogias, turvalisuses ja ergonoomikas. Näiteks lõi Recaro 1976. aastal võidusõiduistmete stabiilsuse ja turvalisuse etaloni, töötades välja esimese korvistme. Recaro "Pro Racer" oli 1996. aastal maailma esimene pea jaoks külgedel asetsevate kaitsetega võidusõiduiste, tuues kaasa suuri muutusi motospordi turvalisuses. 2002. aastal kohandati Recaro võidusõiduistmed, jättes alles täieliku funktsionaalsuse, kasutamaks HANS süsteemi, mis toetab pead ja kaela kokkupõrke korral (HANS - head and neck support system).
 


« Tagasi

AS K.G. Knutsson, Saeveski 12, 11214, Tallinn
by HansaNet