Est Lv
Otsing
SisukaartSitemap
Autojuhile
Paadijuhile
Autoekspert
Autoekspert

 

Uudiste arhiiv

Prind

Calix käivituskell - juhi eelsoojendust nutitelefoniga!

31.01.2017

Laadi alla Calix käivituskell ja naudi talve soojas autos!
 

 Calix käivituskell - juhi eelsoojendust nutitelefoniga!

Calix käivituskell töötab operatsioonisüsteemidega Android ja iOS ning selle abil on võimalik lihtsasti määrata aja, millal soovid, et Sinu sõiduk oleks soe.
Selleks tuleb Sul valida eeldatav väljasõidu aeg ja Calixi eelsoojendi hoolitseb selle eest, et Sinu sõiduk oleks selleks ajaks eelsoojendatud.

Rakendusega saate luua nädalase eelsoojenduse töötamise plaani – Calix käivituskell aitab Sul kindlaks määrata aja, mis kulub, et saavutada soovitud temperatuur Sinu sõidukis.

Calix käivituskella saab lihtsasti paigaldada nii olemasolevatele Calix eelsoojenduse süsteemile kui ka koos uute paigaldavate süsteemidega ühendada. Paigalda seade sõiduki kapoti alla Calix juhtmete vahele ja lae alla Calix käivituskella rakendus oma mobiiltelefoni.

Rakendus töötab Bluetooth´iga, nii sõidukis, kui selle lähedal. Salvestab valitud seaded ainult bluetooth levialas olles ning ajal, kui seade ja telefon on omavahel loonud ühenduse.
Calix käivituskella rakendus (Calix Timer) on saadaval eestikeelsena. iOS operatsioonisüsteemi puhul veendu, et telefoni seadetes on lisakeeleks valitud eesti keel.
 

 

Liitumine ega registreerimine pole vajalik.

Laadi alla Calix käivituskell ja naudi talve soojas autos!

« Tagasi

AS K.G. Knutsson, Saeveski 12, 11214, Tallinn
by HansaNet